Instrukcja wpisywania listy przylotów w dniu lotu
Nr MiejscowośćkmGodzina wypuszczeniaWyniki na żywo!Wpis przylotuWspołrzędnePogodaZdjęcie1Zdjęcie2Zdjęcie3Zdjęcie4Zdjęcie5 WynikiData wpisu
1 Nasielsk 120km
6:25
Lista live
[-->Wpis<--]
52.6435029N/20.7486831E
słoneczna
X
X
Zdjęcie3
X
X
Główna
Druga
Nagrodzeni
05:45:05 26-06-2022
2 Sochaczew 175km
5:45
Lista live
[-->Wpis<--]
52,2447486N/20,1474474E
słonecznie
X
X
X
X
X
Główna
Druga
Nagrodzeni
06:26:21 23-05-2022
3 Konin 309km
5.40
Lista live
[-->Wpis<--]
52.2036111N/18.2933333E
pochmurnie
Zdjęcie1Zdjęcie2Zdjęcie3Zdjęcie4Zdjęcie5Główna
Druga
Nagrodzeni
07:01:37 29-05-2022
4 Września 353km
6:08
Lista live
[-->Wpis<--]
52,34,87.4,N/17,55,29.1,E
Słoneczna
Zdjęcie1Zdjęcie2Zdjęcie3Zdjęcie4Zdjęcie5Główna
Druga
Nagrodzeni
06:18:16 05-06-2022
5 Nowy Tomyśl 430km
5.15
Lista live
[-->Wpis<--]
52,18,28.0N/16,07,25.0E
słoneczny
Zdjęcie1Zdjęcie2Zdjęcie3
X
X
Główna
Druga
Nagrodzeni
05:28:24 12-06-2022
6 Świebodzin I 500 km
5:00
Lista live
[-->Wpis<--]
52,15,37.72N/15,31,42.57E
Trochę pochmurno
Zdjęcie1Zdjęcie2Zdjęcie3
X
X
Główna
Druga
Nagrodzeni
05:08:56 18-06-2022
7 Słubice I 555 km
5:05
Lista live
[-->Wpis<--]
52.3349785N/14.6240563E
Słonecznie
Zdjęcie1Zdjęcie2Zdjęcie3Zdjęcie4Zdjęcie5Główna
Druga
Nagrodzeni
06:40:59 26-06-2022
8 Świebodzin II 500 km
5:15
Lista live
[-->Wpis<--]
52.2583275N/15.5349356E
Slonecznie
Zdjęcie1Zdjęcie2
X
X
X
Główna
Druga
Nagrodzeni
07:30:11 09-07-2022
9 Słubice II 555 km
5:00
Lista live
[-->Wpis<--]
52.334738N/14.622314E
Słonecznie
X
X
Zdjęcie3Zdjęcie4Zdjęcie5Główna
Druga
Nagrodzeni
07:31:11 09-07-2022
10 MAGDEBURG 760 km
5:48
Lista live
[-->Wpis<--]
52.2116868N/11.6711283E
Słonecznie
Zdjęcie1Zdjęcie2
X
X
X
Główna
Druga
Nagrodzeni
06:03:18 17-07-2022
10 ROUEN 1550 km
Lista live
[-->Wpis<--]
X
X
X
X
X
X
X
Główna
Druga
Nagrodzeni
X

SYSTEM PREZENTACJI LOTU - SPL v.1.8
(C) Jacek Dojnikowski
2020-2022
Chcesz taką tabelę, system dokumentacji odlotu oraz wstępne wyniki na żywo
na stronie swojej sekcji/odziału? - napisz:
khgp@jaswily.pl