Gmina Jaswily
Logo strony

 
Strona główna
Wyślij artykuł
Gmina
Gminny Ośrodek Kultury
GOPS
Przetargi
Gospodarka odpadami
Oferty pracy
Kultura
Orlik 2014
Inwestycje
Przyroda
Ochrona środowiska
Galeria zdjęć
Multimedia
Kamera w Dolistowie
Turystyka
Sołectwa
Kontakt

Związek Komunalny Biebrza

Związek Komunalny Biebrza


Zespół Szkół w Jaświłach

Zespół Szkół w Jaświłach

 

 

Strona internetowa Powiatu Monieckiego

 

Witryna OSP Jaświły

Witryna Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mońkach

 

Podlaski ODR

 

 

Wrota Podlasia

   Opublikowano 06-10-2015 o godz: 15:27  przez użytkownika: jacek
Syrena w Ochotniczej Straży Pożarnej w Mikicinie
 
general

Ochotnicza Straż Pożarna w Mikicinie ma już syrenę elektryczną , która umożliwi szybkie alarmowanie strażaków do wyjazdu na akcję. Stało się to dzięki pomocy finansowej udzielonej Gminie Jaświły przez Województwo Podlaskie na zakup sprzętu ratowniczo-gaśniczego dla jednostek OSP w wysokości 4 tys. zł.

Zawarta w dniu 6 lipca 2015 r. umowa pomiędzy Zarządem Województwa Podlaskiego a Wójtem Gminy Jaświły pozwoliła przeznaczyć przyznaną z wojewódzkiego budżetu dotację na zakup brakującego, a jakże ważnego w zabezpieczeniu przeciwpożarowym urządzenia.
Dostarczona do jednostki w dniu 25 września br. syrena alarmowa SAD 3 KW(70dB) została natychmiast zamontowana przez tamtejszych strażaków na ustawiony przez nich wcześniej maszt, podarowany przez Dh Adama Lewocza z Ochotniczej Straży Pożarnej w Jaświłach.
Za powodzenie przedsięwzięcia pragniemy podziękować ofiarodawcom: środków finansowych i masztu, a także Druhom z OSP Mikicin: Antoniemu Mogielnickimu, Antoniemu Ożlańskiemu, Krzystofowi Lakowskiemu, Arturowi i Robertowi Miękiszewskim oraz Bogdanowi Kotukowi za fachowe podłączenie syreny.

Więcej zdjęć


#LINKS#
..............................................................................................................................................................................

(c) 2001 - 2015 Gmina Jaświły, Kopiowanie i publikowanie zawartych na stronie materiałów jedynie za zgodą władz gminy